Porady

Jak nosić garnitur?

Jak nosić garnitur?

Wybór garnituru to dopiero pierwszy krok ku temu, by stać się mężczyzną eleganckim. Dalsza droga do tego celu – wbrew pozorom – nie jest sprawą banalną, a pułapki na przyszłego eleganta czyhają za każdym rogiem. Jeśli zastanawiasz się jak nosić garnitur, by robiąc jeden krok w przód nie robić dwóch kroków w tył – dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady, dzięki którym unikniesz podstawowych błędów!

Przeczytaj więcej
Jak dobrać rozmiar koszuli?

Jak dobrać rozmiar koszuli?

Dobór odpowiedniej koszuli to zmora wielu mężczyzn – kwestii, które należy wziąć pod uwagę, jest naprawdę wiele. Niektóre cechy nowej koszuli – jak materiał czy kolor – zależą niemal wyłącznie od naszego gustu, natomiast krój czy rozmiar – już niekoniecznie. Jeśli masz problemy z wyborem tego ostatniego, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem! 

Przeczytaj więcej
Jak nosić koszulę i sweter?

Jak nosić koszulę i sweter?

Jeszcze niedawno, myśląc o swetrach, mieliśmy w głowie ich obraz jako ubranie, które ma przede wszystkim zadbać o ciepło naszego ciała. Na całe szczęście, w dzisiejszych czasach do naszego wyboru oddaje się obecnie znacznie szerszą ofertę swetrów wykonanych z wełny, będących dziś elementem mody męskiej! Głównie chodzi tutaj o stylistykę zwaną smart casual, w której wspomniane swetry romansują z eleganckimi koszulami. Jak zawrzeć takie połączenie w swoim ubiorze? Pozwólcie, że Wam pokażemy!

Przeczytaj więcej
Co ubrać do jeansów?

Co ubrać do jeansów?

Jeansy to mimo upływu lat i przemijających upodobań fanów mody jeden z najbardziej uniwersalnych elementów każdej szafy, bez względu na wiek czy preferowaną stylistykę ubioru. Co najlepsze, nie zapowiada na to aby kiedykolwiek wyszły one z mody. A skoro macie już  w rękach swoje ulubione jeansy, to może dobrym pomysłem będzie zastanowienie się nad tym, co można do nich założyć, aby nasza stylizacja była ciekawa, lecz przede wszystkim, abyście i wy się świetnie w niej czuły!

Przeczytaj więcej
Jak dobrać buty do sukienki?

Jak dobrać buty do sukienki?

Rozpoczyna się sezon na sukienki! Czy to komunia, ślub lub piękny letni dzień – sukienka jest jedną z bardziej wymagających stylizacji zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę dodatki takie jak buty. Wybór pasujących butów bardzo zależy od rodzaju, koloru czy długości sukienki. Dobrze dobrane potrafią podkreślić całą stylizację lub nawet stać się elementem przyciągającym uwagę. Jak dobrać buty do sukienki?

Przeczytaj więcej
Jak się dobrze ubierać?

Jak się dobrze ubierać?

Kwestia „dobrego” ubioru to temat bardziej umowny niż coś, co możemy zawrzeć w konkretnych punktach. Dziś nie istnieje jedna oficjalna definicja stylu! Jak więc mamy wiedzieć, czy to, co zakładamy w danej stylizacji, będzie uznane za dobre? Coś jednak w tym jest, że gdy spojrzymy na stylowo ubrane osoby, to czujemy, że jest to „dobra droga”? Jak osiągnąć podobny efekt?

Przeczytaj więcej
Jak dobierać ubrania?

Jak dobierać ubrania?

Każda z osób, która choć trochę interesuje się modą wie, że dobór naszych ubrań w taki sposób, aby tworzyły one spójną stylizację to prawdziwa sztuka! Czasami aż ciężko się w tym połapać, jednak jak możemy się domyślić, istnieją pewne wskazówki, które ułatwią wam to zadanie. Powinniśmy je jednak potraktować niejako sztywne zasady, a pewien zasad porad, pozwalający nam na komfortową zabawę naszymi stylizacjami. Gotowi? Zaczynamy!

Przeczytaj więcej
Jak dobierać kolory ubrań?

Jak dobierać kolory ubrań?

Zapewne wiele razy słyszeliście, że moda to sztuka, a jak to sztuka rządzi się własnymi zasadami. Z jednej strony tak, zgadzamy się, że powinniśmy bawić się nią tak, jak tylko możemy, jednak z drugiej strony powinniśmy jednak zachować pewien umiar i umieć łączyć kolory w taki sposób, aby współgrały one ze sobą, tworząc stylizacje idealne. Dziś damy wam kilka rad jak sprawić, że nie popełnicie niepotrzebnej gafy przy następnym wyjściu!

Przeczytaj więcej
Jak dobrać jeansy damskie?

Jak dobrać jeansy damskie?

Niezależnie od tego, ile mamy lat i jaką stylistykę ubioru preferujemy, w naszej szafie na sto procent znajdziemy przynajmniej jedną parę jeansów. Są one niesamowicie uniwersalnym elementem ubioru, pozwalającym na bardzo dużą dowolność i dobranie idealnego fasonu do naszej osoby. W dzisiejszym artykule postaramy się pomóc Wam, Kobietom w łatwiejszych zakupach jeansów i pokażemy kilka ciekawych wskazówek, które znacznie uproszczą wasze zakupy!

Przeczytaj więcej
Jak nosić koszulę?

Jak nosić koszulę?

Mężczyźni od wielu pokoleń sprzeczają się na temat tego, jak nosić koszule z długim rękawem. Jedni mówią o tym, że bezsprzecznie każda koszula musi być włożona w spodnie, natomiast inni uważają, że jest to zbyt „sztywniackie” i każdy zasługuje na chwilę luzu. Dziś zastanowimy się nad tym, gdzie leży prawda i która ze stron ma rację w tym nieustającym sporze.

Przeczytaj więcej
Jak dobrać torebkę do butów?

Jak dobrać torebkę do butów?

Jednym z najpopularniejszych elementów stylizacji każdej kobiety jest jej torebka. Ma ona co najmniej dwa zastosowania: pierwszym z nich jest kwestia czysto praktyczna, jako że ma ona pomieścić wszystko, co może być potrzebne danego dnia. Z drugiej strony...

Przeczytaj więcej
Jaki kolor sukienki na wesele?

Jaki kolor sukienki na wesele?

Kiedy zostajemy zaproszone na ślub, naszą pierwszą reakcją będzie prawdopodobnie ogromna radość ze szczęścia przyszłych nowożeńców. Po chwili pierwotnej euforii czas zastanowić się nad tym, w co się ubierzemy!

Przeczytaj więcej
Sopot, Haffnera 7/9
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota - Niedziela: 10:00 - 18:00